hlavička obrázek
hlavička strom

Vtipy o policii

Dva policisté se nemohou dohodnout co je rychlejší zda světo nebo zvuk a tak jdou za velitelem aby je rozsoudil. Ten je však nejprve vyslechne. První policista praví, 'já si myslím,že rychlejší je světlo, neboť když zapnu rádio nejprve se rozsvítí a pak začne hrát'. Druhý policita si myslí, že rychlejší je zvuk, protože když zapne televizi, ta nejprve začne hrát a pak se rozsvítí obrazovka. Velitel jen pokyvuje hlavou, vezme ruční granát a praví:'pojďte soudruzi já vám to názorně předvedu'. Společně vyjdou před služebnu, velitel odjistí granát a hodí. Je vidět záblesk a pak se ozve rána. Tak vidíte soudruzi, světlo je rychlejší než zvuk. A víte proč? Protože oči máte blíž jak uši.
Muži zmizí manželka, a tak to jde ohlásit na policii. Policista ho požádá o její popis.
Dobře, dám vám ho, ale pod podmínkou, že jí ho pak neukážete, souhlasí muž.
Francouzský policista zastaví automobil a ptá se řidiče jestli požíval alkohol. S velkými obtížemi se Angličan přizná, že pil celý den. Že jeho dcera se ráno vdávala za Francouze a že on při té příležitosti pil šampaňské, vypil několik lahví vína a nakonec pár skleniček whisky.
To policistu rozčililo, nechal jej fouknout do balonku a nakonec se Angličana zeptal jestli si je vědom svého přestupku a ví proč bude podle francouzského zákona zatčen.
Angličan pobaveně odpoví: "Ne pane, nevím. Když už jsme ale u těch otázek. Jste si vědom, že sedím v britském automobilu a řídí má žena...na druhé straně !!!
Sedí cikánka na lavičce, žere meloun, má vyhrnutou sukni a roztažené nohy.
Jde kolem policajt a říká jí: "Paní, dejte si ty nohy k sobě, je vám vidět přirození a pohoršujete okolí!"
Cikánka na něj nevraživě podívá a odsekne: “To vyš že jo, blbečku, a mouchy mě pudou na meloun!”
Policista Málek zahyne při výkonu služby. Kolegové se domlouvají, který z nich tuto tragickou událost oznámí jeho manželce. Nikomu se nechce, tak losují a jeden z nich má holt tu smůlu. Aby nebyl příliš nervózní, posilňuje se v hospodě. Nakonec sebere odvahu, zazvoní u bytu a ženy, která mu otevře, se zeptá: "Vy jste vdova Málková?" Žena se zamyslí a pak řekne: "No, Málková se jmenuju, ale vdova nejsem!" A policista zablábolí: "Chcete se vsadit?"
Ptá se policista chodce: "Proč tak řvete?"
"Přejelo mě kolo."
"Vy toho naděláte, včera tu chlapa přejel trolejbus a ani necekl."

Pro zobrazení skrytých vtipů musíte být starší 18 let!

Prohlašujete, že jste se narodil(a) po datumu 22.09.2001?