hlavička obrázek
hlavička strom

Vtipy Kameňáky

Král měl sedm vlků a těm předhazoval každého poddaného, který ho rozčílil. Jednoho dne mu sluha odsouzený k roztrhání kvůli malichernosti namítl: „Ochotně jsem ti sloužil sedm let a takhle se mi odvděčíš? Dopřej mi prosím ještě týden života.“ Král souhlasil.

Sluha ihned zamířil za hlídačem vlků a nabídl mu svoji pomoc. Týden vlky krmil, čistil jim výběh, hrál si s nimi. Po týdnu nastal čas trestu a sluha byl před zraky veřejnosti slavnostně vhozen mezi vlky. K úžasu obecenstva ho ale nezačali trhat, naopak ho přátelsky oblizovali. „Co se to s nimi stalo?!“, podivil se král.

„Sloužil jsem vlkům sedm dní a oni si mé služby pamatují... zatímco tobě jsem sloužil sedm let a na všechno zapomeneš po jedné chybě!“ vysvětlil sluha.

Král se dlouze zamyslel. Uvědomil si svoji chybu. A pořídil si sedm krokodýlů.
Proč má husa blány?
Aby mohla uhasit požár...

Proč má slon velké nohy?
Aby mohl lépe udupat hořící husy!
Jde prdel a hovno do sklepa. A hovno říká: "tady je tma jako v prdeli."
A prdel říká: "taky hovno vidím"
Hlášení: "Večer se z neznámé příčiny zřítilo letadlo na sluneční pohon."
sprostý vtip
Šli dva a prostřední upadl!
V krabici sedí 5 vajíček a jedno říká: ,,Klucí, podívejte se na to poslední, to je ksicht." Druhé říká: ,,A koukněte, jak je chlupaté." Třetí na to: ,,A jak je hnědé," a to čtvrté to nevydrží a říká: ,,Kluci nechte toho, to je kiwi."
Potkali se dva ministři v tramvaji.
Jak poznáš klavír od slona?
?????
Vem je do lesa, a to, co vyleze na strom, je veverka.
Asi 90ti letá bába míchá obsah žumpy dlouhou tyčí s upevněným kýblem na konci, smrad se kolem line, prostě hrůza. Jde kolem mladík a ptá se: Babi, co to děláte? Ale, do žumpy mi spadla zástěra. Ale babi, tu zástěru si na sebe už stejně nevezmete. Ale, mládenče, o tu zástěru nejde, ale byl v ní chleba.

Pro zobrazení skrytých vtipů musíte být starší 18 let!

Prohlašujete, že jste se narodil(a) po datumu 14.06.2006?