hlavička obrázek
hlavička strom

Vtipy o dětech

Rodiče vzali Honzíka na nuda pláž. Honzík se ptá maminky: "A mami, proč má některej pán toho pinďourka velkýho a některej malýho?" "To podle toho, jak je kterej z nich chytrej." Za chvíli Honzík povídá: "Mami, hele, tatínek kouká támhle na tu paní a je čím dál tím chytřejší."
Když jsem byl malý, nenáviděl jsem účastnit se svateb.
Tetičky a babičky chodily ke mně, štípaly mne do tváře, smály se a
říkaly: "Ty budeš další".
Přestaly s tím, když jsem jim na pohřbech začal dělat to samé...
Maminko co to nosíš v bříšku?
Miminko!
A máš ho ráda?
To víš, že mam!
Tak proč si ho sežrala???
Maminka jsi dělá pletovou masku a příjde k ní holčička a ptá se co to delá? A maminka jí odpoví: "Dělám si pleťovou masku, abych byla krásná." Po chvíli se maminka začne umývat a holčička řekne: "Už jsi to vzdala?"
"Nic mi do toho není," začala opatrně sousedka paní Novákové, "ale nevšimla jste si, jak začala vaše dcera usilovně plést dětské oblečky?"
"Jasně, všimla jsem si. Víte, jak jsem ráda, že ta potvora začala dělat něco užitečnějšího, než jen pořád běhat za chlapama?"
Chce se chlápkovi čůrat a tak běží na pisoár,doběhne,ale nestihne a počůrá se.Kouká se a říká si,no co,když už jsem tu,tak si prdnu a pustí do kalhot víc...Stojí a příjde mu to líto,že se po...,rozpláče se a přitom má u nosu bubliny a z pusy mu tečou sliny...Vedle něj stojí malý kluk a vše pozoruje,pak se podívá na ubožáka a zeptá se..pane, a ušima by jste něco neuměl?
Maminko,co je to vlastně ta impotence???
No chlapče,to je jako bys chtěl hrát mikádo s uvařenýma špagetama...!
Do rodiny přijde návštěva a úplně se rozplývá nad pětiletým synem: "To je krásný chlapeček. Oči po tatínkovi, vlásky po mamince..." Klučina je mrzutě přeruší: "Jo a kalhoty po starším bráchovi."
Chlapeček holčičce na pískovišti říká: "Heč, ty nemáš pinďoura!"
Holčička na to: "Až budu velká, budu jich mít kolik budu chtít!"
Rodiče mají dvě děti - jednoho pořádného pesimistu a druhého velkého optimistu.Na Vánoce je chtějí vyzkoušet.
Pesimistovi tedy vykoupí obchod s hračkami,a optimistovi dají do pokojíku obrovitánskou kupu koňského hnoje.Zazvoní na zvoneček a děti se běží podívat každý do svého pokoje.
Z pokoje pesimisty se ozývá srdcervoucí pláč .
"Tolik dárků,tolik hraček,všichni mi budou závidět,hračky se mi pokazí,spotřebují tolik baterií..."
Z pokoje optimisty se ozývá smích .Když přijddou k němu do pokojíku vidí,jak se optimista přehrabuje v hnoji a říká: "Tolik hnoje,tolik hnoje,tady musí být někde koník......"

Pro zobrazení skrytých vtipů musíte být starší 18 let!

Prohlašujete, že jste se narodil(a) po datumu 10.06.2005?