hlavička obrázek
hlavička strom

Vtipy o blondýnkách

Baví se dvě blondýnky na letišti: "Já nechápu, jak vůbec můžou ti teroristé tak velké letadlo unést."
"Ty jsi ale blbá! Vždyť oni ho neunášejí na zemi, ale ve vzduchu... když je tááákhle malinké!"
Výte proč blondýnka sedí ve skříni?
Protože poslouchá kabáty.
Blondýna sedí doma naštvaná, že je úplně bez peněz a přemýšlí jak by k nějakým penězům přišla. V tom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, kde si vyhlídne prvního hezkého kluka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym:
"Milá maminko dnes jsem ti unesla syna a chceš li ho ještě vidět tak dej do igelitky 1 000 000,- Kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny. Blondýna".
Zalepila obálku, předala ji klukovi a poslala ho s ní domů. Na druhý den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem: "Milion vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my blondýny bychom si takové sviňárny dělat neměly!"
Povídá blondýna druhé: "Už nevěřím ničemu!"
"Otevřela jsem dveře s nápisem MUŽI -a byl tam jen záchod!"
Blondýnka přijde do elektra a žádá prodavače o výměnu televize. "A proč ji chcete měnit?"
"Manžel nadává, že je v ní čím dál míň fotbalu."
Vyjmenovaná slova po D pro blondýnky ?
Do ruky, do pusy, do prdele, dovnitř, do sprchy, domů.
Vystoupí dvě blondýnky z auta a zabouchnou si uvnitř klíč. Jedna se zkouší dostat dovnitř šroubovákem a druhá to zkouší holýma rukama. Vtom začne hřmít a jedna říká: "Ježiši Petro, začíná pršet a my jsme nezatáhly střechu!"
Blondýna sedí doma a je šíleně naštvaná, protože má málo peněz. Tak přemýšlí, jak by k nějakým penězům přišla. Vtom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, kde si vyhlédne prvního hezkého kluka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym: Milá maminko, dnes jsem ti unesla syna a chceš-li ho ještě někdy vidět, tak dej do igelitky milion korun a nech mi ho zítra v 16 hodin v centru u kašny. Blondýna zalepí obálku, předá ji klukovi a pošle ho domů. Druhý den běží ke kašně a tam leží igelitka s milionem a dopisem: Milion posílám jako výkupné, ale můžu vám říct, že my blondýny bychom si takové sviňárny dělat neměly.
Přijde blondýnka na gynekologii: "Pane doktore, dějí se mi divné věci. Nevím, odkud se mi ve vagíně objevují poštovní známky z Kostariky. Už jsem jich nasbírala celé album..."
Doktor si prohlédne známku, pousměje se a povídá: "Vážená slečno, to nejsou známky, ale nálepky z banánů!"
Víte proč mají blondýny modřiny kolem pupíku?
Protože jsou i blonďáci.

Pro zobrazení skrytých vtipů musíte být starší 18 let!

Prohlašujete, že jste se narodil(a) po datumu 25.09.2003?